Akce se bude konat na " Pláži za skokánkem" (Mapa zde). Na místo se dostanete buď od Březhradu - z Hradubický sjezd Makro, pak na Březhrad a před kolejema doleva. Nebo potom od Pardubic přes Opatovice, Pohřebačku a před kolejema doprava. 

Odbočka na Opaťák bude vyznačena (kdyby to někdo strhnul, je to odbočka u plechovýho skladu). 

CO JE DŮLEŽITÉ: Přijedete li autem, nesnažte se za každou cenu zajet až na místo konání, není tam tolik místa na parkování a mohlo by se to tam slušně zacpat, doporučujeme nechat auta ještě na hlavní cestě kolem skokánků, podle mapky;)

Start akce bude ve 12:00 dopoledne, počasí má minimálně přes den vydržet tropický, proto neváhejte a dorazte brzy, bude to stát za to;) 

Konec akce: Akce je na patřičně pronajatém soukromém pozemku, tudíž nemusíte mít strach, že Vás otamtud někdo vyhodí, hlavní program bude končit ve 22:00, ale akce poběží dál, dokud to jen bude možné kvůli hluku

Vstupné: 50 Kč, tedy symbolický poplatek. 

Občerstvení: Stánek U Simíra je vybaven pivem, točenou limonádou, klasickým bufet občestvením a budou i nějaký ty kořalky (pro veggies - maj tam langoš a bramboráčky, rádi bysme udělali nějaký pochoutky, ale není na to prostor).

Pro aktuální info, sledujte událost na FB.

Line up

12:00 - 15:00 - Sig Sauer Soundsystem
15:00 - 17:00 - Jakoby Dub
17:00 - 20:00 - Raggaultras Crew
20:00 - 21:00 - TUBS ls. Don Diskopanker liveshow
21:00 - 22:00 - URBAN ROBOT liveshow
22:00 - ??:?? - Zombie Disco Squad vs. Mighty Souljahs vs. Sig Sauer SS